Obchodní a obytné moduly

Dobrý komerční pavilon je ten, který může být přepravovaný na jakékoliv místo, jo prostorný, nastavitelný a splňuje všechny požadavky, které mu budou předložené. My se snažíme vyrábět pouze ty, které ulehčují práci.

Díky našim rozsáhlým zkušenostem v průmyslu víme, jaké zákony se řídí takzvanou dočasnou architekturou a jme schopni se přizpůsobit současným trendům. Komerční pavilony, které nabízíme, se už dlouhá léta používají jako novinové stánky, sezónní obchody, pobočky bank nebo mobilních operátorů a mnohem víc. Vysokou kvalitu ocenili klienti z různých oblastí obchodu nebo služeb a neustále se k nám vracejí a objevují další prvky naší bohaté nabídky. A je z čeho vybírat.

Stojí za zmínku, že komerční pavilony, které nabízíme, splňují všechny standardy! A co víc - na požádání můžou mít i dodatečné vybavení.

Jestli chcete vidět rozmanitost našich řešení, prohlédněte si galerii našich komerčních pavilonů. Díky tomu, že máme v nabídce mnoho typů pavilonů - naši klienti nemusí dělat individuální objednávky! Většinou i ti nejnáročnější po prohlédnutí nabídky najdou něco pro sebe.

Potřebujete pomoc
nebo poradit?

Pošlete nám zprávu