Stěnový panel

PolTherma

PolTherma TS to je stěnový panel s jádrem z pružné polyuretanové pěny PUR nebo polyisokyanurátové (PIR – požární odolnost EI 30), kotvená do podpůrné konstrukce pomocí přechodových spojů přes celou tloušťku panelů. Jeho hlavními přednostmi jsou pružnost, trvanlivost, snadná montáž, velmi efektivní šířka panelu (1100 mm), zároveň použití speciálního těsnění ve spoji, zlepšující těsnost.
PolTherma TS je příkladem klasického sendvičového panelu s využitím nejmodernějších technologií s využitím polyuretanu. PolTherma TS je vynikající možnost pro zemědělství.

Součinitel tepelné vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,022

 

ThermaStyle

DermaStyle PRO je sendvičový stěnový panel s jádrem z polystyrenu (EPS), který může být uchycen do podpůrné konstrukce pomocí skrytého zámku ze strany fasády. Díky tomu povrch stěn montovaných systémem ThermaStyle PRO je jednolitý a nenarušený pomocí spojovacích prvků. Panely ThermaStyle PRO můžeme montovat standardním způsobem, tj spoji do nosné konstrukce – dřevěné, ocelové nebo železobetonové.
Univerzální charakter panelu ThermaStyle PRO dovoluje rychlé a levné využívání lehkých stěnových panelů na různé využití.

Součinitel tepelné vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,037
Součinitel prostupu tepla UC [W/(m²∙K)] – 0,34

Střešní panel PolDeck TD

PolDeck TD EuroPanels z nabídky střešních sendvičových panelů s jádrem z tuhé polyuretanové pěny, ukotvených k rámu podpůrné konstrukce pomocí šroubů procházejících celou tloušťkou panelu.
PolDeck TD je panel s univerzálním využitím. Je vhodný na objekty různého účelu, se sklonem střechy nejméně 4 ° C (7%) při celých panelech a 6 ° (10%) u panelů spojovaných po délce se střešními okny a podobně.

Součinitel tepelné vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,022
Součinitel prostupu tepla UC [W/(m²∙K)] – 0,22

Okna

Standardně používáme 5 komorové okna z hloubkou zabudování 70mm. Zajišťují velmi vysokou tepelnou ochranu. Koeficient prostupu tepla Uw = 1,1 W / m2K. V případě zájmu zákazníka, víme vyhotovit vnější nebo vnitřní rolety.

Podlaha

Na podlahu pokládáme PVC linoleum které je snadno omyvatelné. Barevnost umíme přizpůsobit na požadavek zákazníka.

Vytápění

Standardně dáváme na vytápění modulů topné těleso. V případě pokud má zákazník zájem, umíme zajistit dvouzónovou klimatizaci, která ochlazuje i vytápí prostor.

Barevné provedení

Vnější fasádní provedení víme vyhotovit v jakékoliv barvě na požadavek zákazníka, případně je možná i kombinace barev.