mobilne kontajnery v

Stěnové panely

stenovy panel

ThermaStyle

ThermaSytle PRO je sendvičový stěnový panel s jádrem z polystyrenu (EPS), který může být uchycen do podpůrné konstrukce pomocí skrytého zámku ze strany fasády. Díky tomu je povrch stěn montovaných systémem ThermaStyle PRO jednolitý a nenarušený pomocí spojovacích prvků. Panely ThermaStyle PRO lze montovat standardním způsobem, tzn. spoji do nosné konstrukce – dřevěné, ocelové nebo železobetonové. Univerzální charakter panelu ThermaStyle PRO dovoluje rychlé a velmi levné využívání lehkých stěnových panelů pro různé využití.

Součinitel tepelné vodivosti λD [W/(m²K)] – 0,037
Součinitel prostupu tepla UC [W/(m²∙K)] – 0,34

panel poltherma

PolTherma

PolTherma TS je stěnový panel s jádrem z pružné polyuretanové pěny PUR, nebo polyisokyanurátové (PIR – požární odolnost EI 30), kotvený do podpůrné konstrukce pomocí přechodových spojů přes celou tloušťku panelů. Jeho hlavní předností jsou pružnost, trvanlivost, snadná montáž, velmi efektivní šířka panelu (1100 mm), zároveň použití speciálního těsnění ve spoji, zlepšující těsnost. PolTherma TS je příkladem klasického sendvičového panelu s využitím nejmodernějších technologií s polyuretanem. PolTherma TS představuje vynikající možnost pro zemědělství.

Součinitel tepelné vodivosti λD [W/(m∙K)] – 0,022

panel mineralna vlnaPanel z minerální vlny

Sendvičové panely stěnové s jádrem z minerální vlny se skládají ze dvou plechových obložení a zároveň z konstrukčně-izolačního jádra. Jádro tvoří minerální vlna. Dovolují rychlou a snadnou montáž od různých jiných druhů konstrukce pomocí přiměřených spojovacích prvků. Vhodně tvarované spoje zajistí dokonalou těsnost a výdrž vůči ohni. Často se využívají pro modulové stavby, kde se kladou vyšší protipožární nároky.


Střešní panely

stresny panel foto

ThermaDeck PRO

Sendvičový panel ThermaDeck PRO má využití jako překrytí střechy na všechny typy objektů, kde sklon střešní konstrukce je nejméně 4° (7%) k překrytí jedním celým panelem (do 7m), nebo 6° (10%) na panely spojované po délce.

stresny panel foto

PolDeck TD 

PolDeck TD EuroPanels patří do nabídky střešních sendvičových panelů s jádrem z tuhé polyuretanové pěny, ukotvených k rámu podpůrné konstrukce pomocí šroubů procházejících celou tloušťkou panelu. PolDeck TD je panel s univerzálním využitím a je vhodný pro objekty různého účelu, se sklonem střechy nejméně 4°C (7%) u celých panelů a 6° (10%) u panelů spojovaných po délce se střešními okny atp.

Součinitel tepelné vodivosti λD [W/(m²K)] – 0,022
Součinitel prostupu tepla UC [W/(m²∙K)] – 0,22

stresny panel foto

Panel z minerální vlny

Střešní sendvičový panel s jádrem z minerální vlny z nabídky EuroPanels má speciálně navržený zámek, který má vliv na těsnost panelů ve spoji. Frézovaná vlna v místě spoje zvyšuje izolační a těsnící vlastnosti panelů.

 

Okna

okno mobilny kontajnerStandardně používáme 5 komorová okna z hloubkou vestavby 70 mm a dvojsklo. Zajišťují velmi vysokou tepelnou ochranu. Koeficient prostupu tepla Uw = 1,1 W/m2K. V případě, že má zákazník zájem, umíme vyhotovit vnější rolety. Na základě požadavku zákazníka umíme zabudovat izolační trojsklo.

 

Podlaha

Na podlahu pokládáme PVC linoleum, které je snadno omyvatelné. Barevnost umíme přizpůsobit na požadavek zákazníka. Samozřejmě je možnost udělat i plovoucí podlahu podle představ zákazníka.

Plovoucí podleha

podlaha dub piastovskyDub piastovský

podlaha dubDub

podlaha hicoraHicora

 

PVC

podlaha pvc sedaŠedá

pvc podlaha auroraAurora

pvc podlaha laturLatur

 

Barevné provedení

Venkovní fasádní provedení umíme vyhotovit v jakékoli barvě podle přání zákazníka. Případně je možná i kombinace barev.


Vytápění

vykurovanieStandardně dáváme na vytápění modulů topné těleso. V případě, že má zákazník zájem, umíme zajistit dvouzónovou klimatizaci, která ochlazuje i vytápí prostor.

 

Elektroinstalace

elektrina

Elektroinstalace je vedena povrchově v kabelových žlabech podle projektu zákazníka. Samozřejmě je možné dodat modulovou stavbu i bez elektroinstalace a zákazník si ji může zhotovit sám.

 

Sanitární zařízení

sanitaKaždou modulovou stavbu lze vybavit sanitárním zařízením dle potřeby zákazníka. Vodoinstalace je vedena povrchově, avšak je možnost udělat na stěny sádrokarton a vytvořit moderní interiér.